Новини проекту
З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 507 чоловік
    
Новини
На кого можна поступити після 11 класу, куди йти вчитися?
Вт, 26 Січ 2021 13:23:43
Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО-2021
Вт, 26 Січ 2021 10:26:39
Не тільки Cyberpunk 2077. 10 кращих відеоігр 2020 року
Пн, 25 Січ 2021 14:31:40
Освітній серіал «Підприємництво для школярів»
Пн, 25 Січ 2021 14:07:57
Що зараз не так із розбудовою профільних ліцеїв
Ср, 20 Січ 2021 13:03:07

Новини

Із четвертого по восьме листопада 2019 року в Лисянському НВК проходив І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка та І етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика.

11 листопада 2019 о 08:49 | Шалівський В. О. | немає коментарів

Протягом тижня в опорному навчальному закладі був організований консалтинг для учнів 11-х класів щодо підготовки до ЗНО з базових дисциплін: української мови та літератури, англійської мови, історії, математики, біології, географії, фізики. Консультації проводили як учителі предметними, так і вчителі освітнього округу – Гопик О.І., Лясковська Р.Ю., Кравченко А.П., Гонзір Л.О., Слинько С.В., Бровченко Н.І., Шандригось Н.В., Носенко І.М., Грушова Л.А., Горбач Л.В., Котляр В.М.

23 жовтня відбулося чергове засідання педагогічної ради. Вчителі опорного закладу і філій обговорили Порядок, прийнятий Кабінетом Міністрів щодо підвищення кваліфікації педагогічними працівниками; навчання майбутніх п’ятикласників за Всеукраїнським педагогічним проектом «Інтелект України»; питання створення безпечного освітнього середовища для навчання і виховання школярів.

23 жовтня відбулася осіння коучинг-сесія для педагогічних працівників. Тема навчання «Акмеологічний підхід до організації освітнього процесу в умовах реформування школи». Психологічним налаштуванням та мотивацією до навчання стали притча «Найліпший майстер» та дослід із кульками. Педагоги опанували елементами кінезіології як засобу активізації освітнього процесу та практично апробували його. Досвідом роботи щодо нових підходів зі створення серії цифрових ресурсів поділилася Остапенко А.В. На завершення був організований воркшоп. Учителі, об’єднавшись у групи (творчі майстерні), складали вірші, мініатюри з теми «Осінь. Канікули». Завдання ускладнювалося тим, що потрібно було писати всі слова на одну букву або різні слова, не вживаючи прикметників, дієслів, вставних слів. Творчі роботи груп, які презентували педагоги, вражали поетичністю, актуальністю і досконалістю.

Учні КОЗ добилися вагомих результатів на районних і обласних олімпіадах, конкурсах, оглядах. Підготовлено 74 переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, 19 школярів узяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Другі місця в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли: учень 10-Б класу Махиня Володимир, англійська мова (вч.Гонзір Л.О.); учениці 11-Б класу Мазун Дарина та 9-А класу Калатенко Дар’я з російської мови та літератури (вчителі Шевченко Л.А., Штанько Г.І., Кучер Н.В.); ІІІ місця: учениці 11-Б класу Мазун Дарина з української мови та літератури (вч. Гопик О.І.) та 9-А класу Калатенко Дар’я з правознавства (вч. Савінова С.В.).
У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН у 2018-2019 навчальному році брали участь 10 учнів. Учениці 11-Б класу Мазун Дарина, секція «Українська мова» (вч.Гопик О.І.), Гнатенко Альона, секція «Географія» (вч. Горбач Л.В.), учні 10-Б класу Махиня Володимир, секція «Англійська мова» (вч.Гонзір Л.О.), Махиня Олександр, секція «Історичне краєзнавство» (вч. Бровченко Н.І.), учениця 10-А класу Уманець Маргарита, секція «Історичне краєзнавство» (вч. Вайшіс О.А) здобули другі місця в ІІ етапі; учень 11-Б класу Кравченко Олексій, секція «Фізика», здобув ІІІ місце. Учениця 10-Б класу Сокирко Вікторія за роботу «Домашнє миловаріння: за і проти», секція «Хімія», нагороджена грамотою управління освіти.
Учениця 5-Б класу Порхун Кіра здобула ІІІ місце в ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (уч.Гопик О.І.)

Для учнів п’ятих класів було проведено брей-ринг «Відоме і невідоме», для семикласників – мовний крос. Учні дев’ятих класів грали у «Поле чудес».

18 березня 2019 о 12:35 | Мельничук В. М. | немає коментарів

21 лютого 2019 року у КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ» відбувся районний семінар вихователів груп продовженого дня на тему: Школа вишуканих манер «Етикет від А до Я».

Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатограннний і цікавий. Оволодіння іноземними мовами, а саме англійською та німецькою є потребою часу. Для підвищення інтересу до вивчення мов однієї урочної роботи не досить,тому тут значну роль відіграють різні позакласні та позаурочні форми роботи. Однією з таких позаурочних форм роботи є проведення предметних тижнів.

Присвячена 75-річниці визволення Лисянщини, Корсунь-Шевченківській битві, Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанування Героїв Небесної Сотні. В рамках Декади Пам'яті учні приймають участь у районній Всеукраїнській естафеті "Слава визволителям України (Черкащини)".

Він чітко спланований. Кожен день присвячений окремій літературній темі:
вівторок, середа - День поезії;
четвер - День Фольклору та Давньої літератури;
п'ятниця - День Гумору та Сатири;
понеділок - День Фантастики, Пригод та Детективних історій.
За цей час учні взяли участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, флешмобах, інсценівках.
Переможців, найактивніші класи та найактивніших учнів чекають нагороди.

Учні Лисянського НВК приєдналися до Всеукраїнської естафети "Ланцюг єдності" приурочений Дню Соборності України. З нагоди 100-річчя Акту Злуки учнівське самоврядування Лисянського НВК і Лисянської загальноосвітньої школи №2 підписали угоду про співпрацю.

Командування та особовий склад 2 механізованого батальйону 72 окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання в зоні ООС, висловлює подяку учнівському та педагогічному колективу КОЗ "Лисянський НВК" за волотерську допомогу та громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера і дня Збройних Сил України.
Передали прапор з підписами військових 6 та 7 механізованої роти 72 ОМБР.

Відбулася загальношкільна лінійка "Волонтерський рух Лисянського НВК"

5 грудня 2018 року на базі Лисянського КОЗ був проведений семінар із теми «Нова українська школа: особливості викладання іноземної мови у початкових класах». Учасники семінару відвідали фрагменти 4 уроків з англійської мови в 1-3 класах.
Так, на уроках у 1 класі вчителі Ступник А.О., і Андрієвська І.П. використали арт-технології. За допомогою гри, музики, пісень, ритмічних рухів та інтерактивної дошки першокласники поглибили свої знання з усного та писемного мовлення; розповідали про своє улюблене свято; ставили запитання однокласникам і відповідали на їх питання.
У 3-му класі на уроці з англійської мови вчитель Кравченко А.П. використала сінгапурську освітню методику – навчання за допомогою лепбуків. Це нова технологія, яка тільки запроваджується в Україні. За допомогою лепбуків третьокласники підбирали меню на сніданок, обід, вечерю; говорили про свої улюблені страви і ті, які їм не подобаються; «наповнили» свій власний ланч бокс.
Елементи проектних технологій показала вчитель Слинько С.В. на уроці в 2 класі. Другокласники говорили про зиму та погоду взимку; «створювали» сніговика, керували чарівною рамкою на інтерактивні дошці; із сніжок викладали загадане слово і «оживляли» зимову картину.
Після завершення уроків відбулася пленарна частина семінару. Методист РМК Скрипник С.О. ознайомила присутніх із результатами районних олімпіад з іноземних мов, результатами ДПА та ЗНО. Досвід роботи учителів КОЗ презентувала керівник акме-лабораторії Ступник А.О. Проект «Найбільший урок у світі» був темою виступу Слинько С.В., а з інноваційними технологіями навчання присутніх ознайомила Андрієвська І.О., керівник районного методичного об’єднання.

28 листопада в Лисянському КОЗ був проведений майстер-клас із теми «Використання біоадекватних технологій в освітньому процесі». Епіграфом до семінару стали слова відомого режисера К. Станіславського: «Слово – не просто звук, а засіб збудження образів… Слухати – означає бачити те, про що говорять, а говорити – означає малювати зорові образи». Так, саме біоадекватні технології дають змогу сприймати навчальний матеріал усіма органами людського чуття.
Майстер-клас був проведений для учителів української мови та літератури і вчителів зарубіжної літератури.
Учні 7-А класу з учителем Коломієць Л.С. узагальнили та систематизували вивчений матеріал із теми «Дієслово». Урок був проведений у формі уявної подорожі на ярмарок. Учитель використала різні форми роботи: учні визначали дієвідміну, добирали особові дієслова, дієслова у початковій формі, визначали вид, писали міні-твори, вибірковий і розподільні диктанти. На ярмарку семикласники «відвідали» 5 лавок – «Українські обереги», «Рушники», «Народні умільці», «Українські страви», «Криниця мудрості». У кожній із них на них чекали завдання з дієсловами.
Використовуючи біоадекватні технології, учитель провела релаксацію, де із закритими очима діти розпізнавали запахи ярмарку.
На уроці зарубіжної літератури, який провела учитель Кучер Н.В. у 9-А класі, всі присутні потрапили до поетичної вітальні, адже тема уроку «О.С. Пушкін. Тема кохання та призначення мистецтва у віршах «Я пам’ятаю мить чудову …», «Я вас кохав …», «Я пам’ятник собі поставив незотлінний».
Велике враження справило театральне дійство, коли учениці, наслідуючи моду І половини ХІХ століття, виступили в ролях Катерини Бакуніної, Анни Керн, Кароліни Собанської, Наталії Гончарової. А вірш «Я пам’ятаю мить чудову …» звучав не тільки мовою оригіналу, а й українською, німецькою, англійською. Зачарували присутніх романси, написані на вірші поета.
Використовуючи біоадекватні технології, вчитель запитувала школярів, із яким смаком, кольором, асоціюється в них слово «кохання», яке воно на дотик.
Урок-побачення з української літератури у 10-Б класі з теми «Любовна лірика Івана Франка. «Зів’яле листя», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…», «Чого являєшся мені у сні?..» провела вчитель Лясковська Р.Ю. Мотивацією до уроку послужила біла хризантема в руках Руслани Юріївни. Учитель запитала в учнів про аромат квітки. Всі прийшли до висновку, що запах у хризантеми гірко-солодкий. Такою ж була і любовна лірика Івана Франка. Протягом усього уроку простежувалося філософське осмислення творчості поета. Розвиваючи уяву і фантазію, учитель запропонувала зігріти і оживити зів’яле листя, або ж, без зусиль, розділити горіх і вийняти зерня. Цим самим підводила учнів до думки, що в реальному житті у відносинах між людьми не все так просто.
У ході уроку «відбулося три побачення» із героїнями любовної лірики Івана Франка - Ольгою Рошкевич, Юзефою Дзвонковською, Целіною Журовською та прес-конференція з «дружиною» поета – Ольгою Хоружинською.
Ліричність поезії підкреслили романс «Ой ти, дівчино, з горіх зерня…» у виконанні Анатолія Солов’яненка та пісня «Чого являєшся мені у сні?..» у виконанні Віталія Козловського.
Урок закінчився флешмобом «Я тебе люблю».
Справжній майстер-клас із учителями зарубіжної літератури провела учитель – методист Левківська Т.І. У її творчій майстерні колеги з шкіл району навчалися декорувати предмети побуту за технологією декупаж та виготовляти новорічні листівки.

22 листопада в Лисянському КОЗ відбулася традиційна «Посвята в гімназисти» учнів 5-х класів. Шкільна зала була переповнена не тільки учнями, батьками і вчителями, а й позитивними емоціями та радісним настроєм. Учнів 5-х класів привітали заступники директора з навчально-виховної роботи Бровченко Н.І., Гопик О.І. та вручили свідоцтва гімназиста.
Свято пройшло організовано та урочисто. Велику підтримку надали батьки учнів, одинадцятикласники та їх класні керівники Андрієвська І.П., Савінова С.В. Майбутні випускники підготували яскраві номери художньої самодіяльності, а п’ятикласники також читали вірші, співали пісні, танцювали, де проявили свої здібності, таланти. Кульмінацією свята став ритуал посвяти в гімназисти: одинадцятикласники одягли п’ятикласникам шапочки-гімназиста, у відповідь – прозвучали клятва на вірність країні, родині, школі.
Висловлюємо подяку всім, хто брав участь у підготовці та проведенні посвяти.

Класні керівники Козак Л.В., Горбач Л.В.

28 листопада 2018 о 17:02 | Бровченко Н. І. | немає коментарів

Відбулося засідання акме-лабараторії класних керівників навчального закладу, на якому розглядалося питання на тему: "Посилення національно-патріотичного виховання в школі".

Керівник акме-лабараторії
С.М. Васильченко

14 листопада 2018 о 13:03 | Мельничук В. М. | немає коментарів