Осінній вернісаж акмеологічних ідей

Date: 27 листопада 2017 о 18:45
541 view

22 листопада 2017 року на базі Лисянського НВК відбувся міжрайонний семінар-практикум учителів початкових класів на тему "Акмеологічні технології - технології ХХІ століття". У закладі побували вчителі початкових класів Звенигородщини та методист відділу освіти Красуцька Любов Леонідівна.

Яскравим флешмобом зустріли освітян старшокласники (керівник Савінова С.В.). Із вітальним словом виступили: заступник голови райдержадміністрації - О.В. Дубовий, директор школи - В.М. Мельничук, методист відділу освіти - С.П. Труш.

Педагоги відвідали дефіле нестандартних уроків, а саме: урок ритміки в 3-Б класі (вчитель Н.В. Обиюх) та уроки навчання грамоти в перших класах, які працюють за науково-педагогічним проектом "Інтелект України": 1-А клас - письмо (вчитель О.В. Шалівська) і 1-Б клас - читання (вчитель Н.П. Коваль).

Заступник директора з навчально-виховної роботи, коуч-консультант Н.І.Бровченко провела ексклюзивний бібліографічний огляд із теми "Акмеологія", ознайомила присутніх із шляхами становлення "Акме-школи" та методичними надбаннями і перемогами педагогів НВК з даної теми.

Практичну частину педагогічного Флеш-меседжу провели коуч-консультанти, вчителі початкових класів: В.В. Куліш та О.В. Власюк. Колеги із Звенигородщини мали можливість працювати у змінних групах та практично апробовувати у використанні такі методи: "Бачено - небачено", "Діалог Ривіна", "Шість капелюхів мислення Едварда де Боно", "Броунівський рух". Також присутніх зацікавили "Скрайбінг" та біоадекватні технології.

Педагогічні прийоми: "Звязок поколінь", "Вибух емоцій", "Навіювання" були присутні на кожному етапі семінару-практикуму.

Гості відмітили дружню, теплу, невимушену атмосферу, високий професійний рівень педагогів і подякували за цікаву плідну роботу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.