Книга "Літопис ВГУ"

Date: 7 грудня 2017 о 13:51
579 views

Вийшла друком книга «Літопис ВГУ», присвячена 25 річниці утворення асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України».

Вийшла друком книга «Літопис ВГУ», присвячена 25 річниці утворення асоціації керівників закладів освіти  «Відроджені гімназії України». Саме 25 років тому, 31 жовтня 1992 року, у місті Стрій Львівської  області була створена перша громадська освітянська організація керівників, яка об’єднала однодумців задля розбудови нової системи освіти в Україні та впровадження громадсько-державного управління галуззю.

Сьогодні до складу Асоціації входять найкращі навчальні заклади з усіх областей України – гімназії, ліцеї, колегіуми, спеціалізовані школи, школи інноваційного розвитку, приватні школи і НВК та НВО. За 25 років ми змінили обличчя наших шкіл як нових закладів освіти європейського типу і започаткували та впровадили у практику сучасні моделі виховання і навчання молодого покоління, а також відкрили  нові горизонти професійного зростання керівника – лідера нових інноваційних змін у школі. З великою гордістю повідомляю, що Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» теж є дійсним членом цієї асоціації, то ж інформація про наш заклад розміщена на сторінках книги.

За роки плідної співпраці проведено майже 250 конференцій, форумів, семінарів, управлінських шкіл та інших освітянських заходів, а також 10 європейських освітніх турів до Австрії, Німеччини, Словенії, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Естонії, Латвії, Голландії, Ізраїлю. Наша згуртована праця дала можливість досягти значних успіхів ВГУ не тільки в Україні, а й за її межами. У 2014 році Асоціація керівників закладів освіти ВГУ стала членом  європейської Асоціації ЕСНА, а у 2015 році – членом Світової Конфедерації ІСР.  Ми встановили тісні контакти з Асоціаціями директорів середніх шкіл Латвії, Естонії, Фінляндії, Словенії, Болгарії, Ізраїлю.

ВГУ – це не тільки дієва освітянська організація керівників, це школа професійної майстерності та виховання управлінської еліти, це школа лідерів освіти України. Знаменна дата є нагодою оцінити зроблене, визначити шляхи подальшого вдосконалення роботи ВГУ, вжити заходів для виконання перспективного плану розвитку Асоціації в майбутньому та здійснення задуманого. Ми повинні не тільки зберегти сформований  високий імідж і професіоналізм, а й поділитися своїм досвідом та інноваційними підходами у навчанні з молодим поколінням керівників у всіх областях України.

Comments:
Only authorized users can leave comments.