Здобутки учнів КОЗ «Лисянського НВК»

Дата: 23 лютого 2021 о 12:09

КОЗ «Лисянський НВК» - один із найбільших закладів Лисянської громади. Працюють тут креативні, неординарні, енергійні вчителі, справжні майстри своєї справи, які постійно «йдуть у ногу з часом». Уроки проводять на високому науковому та методичному рівнях, використовуючи сучасні освітні технології. Найбільше докладають зусиль педагоги для підготовки школярів до участі в районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, Інтернет-олімпіадах, різних творчих конкурсах, змаганнях, інтелектуальних іграх. Славиться заклад і своїми здібними, наполегливими у навчанні творчо обдарованими школярами.

Цей рік був важким, адже пандемія не дає можливості навчатися повноцінно. Навчання проводиться очно, а також дистанційно, тому обмежена участь учнів у олімпіадах, конкурсах, турнірах. Але незважаючи на всі ці проблеми, учні брали участь у районних олімпіадах, які проводилися, ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, інтерактивних конкурсах.

Гордістю закладу стали перемоги учнів у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який проходив у режимі онлайн. Учень 9-Б класу Груша Владислав, який захищав дві роботи, зайняв І місце у відділенні «Технічні науки», ІІ місце – «Комп’ютерні науки» (науковий керівник Котляр Вікторія Миколаївна); І місце у секції «Геологія» зайняла учениця 10 класу Головнич Дар’я (науковий керівник Горбач Людмила Володимирівна), в минулому навчальному році Даша здобула ІІ місце у даній секції; ІІІ місце у секції «Історичне краєзнавство» - учениця 9-А класу Цибульська Ванесса (науковий керівник Вайшіс Ольга Анатоліївна). Кожен із учасників представив постер, презентував свою роботу. Всі захистили проведені дослідження на високому рівні.

Значні досягнення мають школярі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. За рейтингом зайнятих призових місць заклад посів І місце серед шкіл Лисянської громади. Результати олімпіад них робіт ІІ етапу показують, що переможцями стали 6 учнів, призерами 37, що становить 61,8%  від загальної кількості школярів, які зайняли призові місця. Зокрема з профілюючого предмета – англійської мови – призерами стали 11 учнів (Вовкодав Олександр (8-Б клас), Цибульська Ванесса (9-А клас); Головнич Дар’я (10-А клас) – вчитель Кравченко А.П.; Поліщук Аліна (8-Б клас), Зійоєв Заррух (9-А клас); Нечипоренко Вєроніка (9-А клас), Нечитайло Вікторія (9-А клас) – учитель Гонзір Л.О.; Пилявський Артем (8-Б клас) – вчитель Ступник А.О.; Клівак Софія (11-А клас), Коробченко Анастасія (11-А клас) – учитель Слинько С.В. П’ять учнів стали переможцями ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка: Гнатенко Владислава (5-А кл.), Панченко Анна (6-А кл.), Порхун Кіра (7-Б кл.), Хіміч Дарина (11-Б кл.) зайняли І місце, Петренко Тетяна (10 кл.) – ІІ місце.

Переможцями  ІІ  етапу  Міжнародного конкурсу  з української мови

ім. П. Яцика стали 11 учнів: 3 учениці зайняли перші місця: Гнатюк Олеся (3-Б кл.), Порхун Кіра  (7-Б кл.), Калатенко Дар’я (11 кл.); 4 учні – другі місця: Пустовіт Софія (4-А кл.), Швагерін Сергій (4-Б кл.), Панченко Анна (6-А кл.), Шаламай Софія (9-А кл.);  4 учні – треті місця: Пастушенко Олександр (5 кл.), Прудиус Богдана (7-Б кл.), Софієнко Олександр (8-Б кл.), Ткачова Каміла (9-А кл.).

Життя у стінах закладу продовжується. Багато ще різних цікавих конкурсів, інтелектуальних ігор чекають школярів попереду. Тож усім успіхів і перемог!

Заступник директора КОЗ                                     Гопик О.І.