В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Семінар учителів іноземних мов у Лисянському КОЗ

Дата: 7 грудня 2018 о 13:44
199 переглядів

5 грудня 2018 року на базі Лисянського КОЗ був проведений семінар із теми «Нова українська школа: особливості викладання іноземної мови у початкових класах». Учасники семінару відвідали фрагменти 4 уроків з англійської мови в 1-3 класах.
Так, на уроках у 1 класі вчителі Ступник А.О., і Андрієвська І.П. використали арт-технології. За допомогою гри, музики, пісень, ритмічних рухів та інтерактивної дошки першокласники поглибили свої знання з усного та писемного мовлення; розповідали про своє улюблене свято; ставили запитання однокласникам і відповідали на їх питання.
У 3-му класі на уроці з англійської мови вчитель Кравченко А.П. використала сінгапурську освітню методику – навчання за допомогою лепбуків. Це нова технологія, яка тільки запроваджується в Україні. За допомогою лепбуків третьокласники підбирали меню на сніданок, обід, вечерю; говорили про свої улюблені страви і ті, які їм не подобаються; «наповнили» свій власний ланч бокс.
Елементи проектних технологій показала вчитель Слинько С.В. на уроці в 2 класі. Другокласники говорили про зиму та погоду взимку; «створювали» сніговика, керували чарівною рамкою на інтерактивні дошці; із сніжок викладали загадане слово і «оживляли» зимову картину.
Після завершення уроків відбулася пленарна частина семінару. Методист РМК Скрипник С.О. ознайомила присутніх із результатами районних олімпіад з іноземних мов, результатами ДПА та ЗНО. Досвід роботи учителів КОЗ презентувала керівник акме-лабораторії Ступник А.О. Проект «Найбільший урок у світі» був темою виступу Слинько С.В., а з інноваційними технологіями навчання присутніх ознайомила Андрієвська І.О., керівник районного методичного об’єднання.