В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Школа вишуканих манер «Етикет від А до Я» Районний семінар вихователів груп продовженого дня

Дата: 26 лютого 2019 о 16:41
296 переглядів

21 лютого 2019 року у КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ» відбувся районний семінар вихователів груп продовженого дня на тему: Школа вишуканих манер «Етикет від А до Я».

Учні початкових класів, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» зустріли гостей у фойє школи піснею, віршами, українським танцем. Для вихователів ГПД району майстер-клас «Етикет за столом» провела  Остапенко А. В., вихователь групи продовженого дня  учнів 2 - Б класу. Далі дійство проходило в актовій залі школи.

Учнями 1-3 класів, які відвідують групу продовженого дня, були змодельовані різні ситуації: як потрібно себе вести на пішохідному переході, автобусній зупинці, у салоні автобуса, у театрі, під час антракту - у буфеті, у гостях.  Діти побували у ролях героїв із науково-педагогічного проекту «Інтелект України»: Центаврика, Адаптера,  Хвалька, Незнайка, Кмітливчика, Знайка, Відмінниці, Кнопочки, Еврики, Сороки. Головним героєм через усе дійство був Поспішайко. А провела урок у Школі вишуканих манер Мудра Сова, роль якої зіграла класовод 1-Б класу

Власюк О. В. У Школі вишуканих манер все дійство було переплетене піснями та яскравими танцями, які підготувала вчитель ритміки Обиюх Н. В.

Під час семінару всі присутні познайомилися з основними правилами етикету, відвідали уроки ввічливості та доброти. Адже «Ніщо не коштує нам так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість», - говорив  великий педагог В. О. Сухомлинський.  А також отримали море позитивних емоцій, безмежну кількість незабутніх вражень, океан сяючих посмішок і чудовий настрій, завдяки злагодженій співпраці класоводів та вихователів ГПД, а саме: Пасічник І. О. та Кузніцової В. О. – З-А класу; Шалівської О. В. та Артеменко Л. Г. – 2-А класу; Коваль Н. П. та Остапенко А. В. – 2-Б класу; Власюк О. В. та Пономаренко Л. М – 1-Б класу на чолі із завучем початкової школи Куліш В. В.

Завершили урок у Школі вишуканих манер  вихователі груп продовженого дня словами Ліни Костенко:

І в житті, як на полі мінному,

Я просила в цьому сторіччі.

Хоч би той магазинний мінімум:

- Люди, будьте взаємно ввічливі!

І якби на те моя воля

Написала б я скрізь курсивами:

-Так багато на світі горя,

- Люди, будьте взаємно красивими!

Керівник районного методоб’єднання вихователів

груп продовженого дня В. Кузніцова