В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Здобутки наших учнів

Дата: 4 жовтня 2019 о 09:36
217 переглядів

Учні КОЗ добилися вагомих результатів на районних і обласних олімпіадах, конкурсах, оглядах. Підготовлено 74 переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, 19 школярів узяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Другі місця в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли: учень 10-Б класу Махиня Володимир, англійська мова (вч.Гонзір Л.О.); учениці 11-Б класу Мазун Дарина та 9-А класу Калатенко Дар’я з російської мови та літератури (вчителі Шевченко Л.А., Штанько Г.І., Кучер Н.В.); ІІІ місця: учениці 11-Б класу Мазун Дарина з української мови та літератури (вч. Гопик О.І.) та 9-А класу Калатенко Дар’я з правознавства (вч. Савінова С.В.).
У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН у 2018-2019 навчальному році брали участь 10 учнів. Учениці 11-Б класу Мазун Дарина, секція «Українська мова» (вч.Гопик О.І.), Гнатенко Альона, секція «Географія» (вч. Горбач Л.В.), учні 10-Б класу Махиня Володимир, секція «Англійська мова» (вч.Гонзір Л.О.), Махиня Олександр, секція «Історичне краєзнавство» (вч. Бровченко Н.І.), учениця 10-А класу Уманець Маргарита, секція «Історичне краєзнавство» (вч. Вайшіс О.А) здобули другі місця в ІІ етапі; учень 11-Б класу Кравченко Олексій, секція «Фізика», здобув ІІІ місце. Учениця 10-Б класу Сокирко Вікторія за роботу «Домашнє миловаріння: за і проти», секція «Хімія», нагороджена грамотою управління освіти.
Учениця 5-Б класу Порхун Кіра здобула ІІІ місце в ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (уч.Гопик О.І.)