Новини проекту
З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 527 чоловік
    
Новини
В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Шкільне життя

Дата: 24 жовтня 2019 о 10:42
235 переглядів

Протягом тижня в опорному навчальному закладі був організований консалтинг для учнів 11-х класів щодо підготовки до ЗНО з базових дисциплін: української мови та літератури, англійської мови, історії, математики, біології, географії, фізики. Консультації проводили як учителі предметними, так і вчителі освітнього округу – Гопик О.І., Лясковська Р.Ю., Кравченко А.П., Гонзір Л.О., Слинько С.В., Бровченко Н.І., Шандригось Н.В., Носенко І.М., Грушова Л.А., Горбач Л.В., Котляр В.М.

23 жовтня відбулося чергове засідання педагогічної ради. Вчителі опорного закладу і філій обговорили Порядок, прийнятий Кабінетом Міністрів щодо підвищення кваліфікації педагогічними працівниками; навчання майбутніх п’ятикласників за Всеукраїнським педагогічним проектом «Інтелект України»; питання створення безпечного освітнього середовища для навчання і виховання школярів.

23 жовтня відбулася осіння коучинг-сесія для педагогічних працівників. Тема навчання «Акмеологічний підхід до організації освітнього процесу в умовах реформування школи». Психологічним налаштуванням та мотивацією до навчання стали притча «Найліпший майстер» та дослід із кульками. Педагоги опанували елементами кінезіології як засобу активізації освітнього процесу та практично апробували його. Досвідом роботи щодо нових підходів зі створення серії цифрових ресурсів поділилася Остапенко А.В. На завершення був організований воркшоп. Учителі, об’єднавшись у групи (творчі майстерні), складали вірші, мініатюри з теми «Осінь. Канікули». Завдання ускладнювалося тим, що потрібно було писати всі слова на одну букву або різні слова, не вживаючи прикметників, дієслів, вставних слів. Творчі роботи груп, які презентували педагоги, вражали поетичністю, актуальністю і досконалістю.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.