В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Повернулися з перемогою

Дата: 13 грудня 2019 о 11:31
337 переглядів

Нещодавно навчально-науковий інститут економіки і права Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького проводив конкурс на краще написання есе на тему «Кожен із нас президент» серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Черкаси та Черкаської області. У конкурсі брали участь одинадцятикласниці нашого закладу Заболотня Аліна і Попадюк Вікторія. Учениці  «побували в ролі президента», висвітлили своє бачення завдань, які стоять перед очільником держави, щоб наша країна стала економічно могутньою, розвинутою, а люди – щасливими, матеріально забезпеченими, упевненими у завтрашньому дні. Приємно відзначити, що дівчата гарно написали свої роботи і серед 150 учасників здобули перемоги (нагороджувалося лише 50-х учасників).

12 грудня 2019 р. у м.Черкаси відбулося вручення нагород. Із вітальним словом виступив директор інституту економіки і права Андрусяк Василь Миколайович. Він подякував усім учням, які брали участь у конкурсі, відзначив неординарність їх мислення і з упевненістю сказав, що наша країна буде рухатися вперед, якщо росте таке покоління, що може дати цінні поради самому Президенту, стати на його місце. Церемонію нагородження здійснювала Обрусна Світлана Юріївна – професор кафедри державно-правових дисциплін Черкаського університету. Наші учениці були серед перших: Аліну нагороджено дипломом ІІ ступеня, Віту – сертифікатом. У кінці заходу було зроблено біля фотозони світлину про цю пам’ятну подію.

Молодці, дівчата! Так тримати!

Вчитель української мови і літератури Гопик О.І.