На кого можна поступити після 11 класу, куди йти вчитися?
Вт, 26 Січ 2021 13:23:43
Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО-2021
Вт, 26 Січ 2021 10:26:39
Не тільки Cyberpunk 2077. 10 кращих відеоігр 2020 року
Пн, 25 Січ 2021 14:31:40
Освітній серіал «Підприємництво для школярів»
Пн, 25 Січ 2021 14:07:57
Що зараз не так із розбудовою профільних ліцеїв
Ср, 20 Січ 2021 13:03:07

Повернулися з перемогою

Дата: 13 грудня 2019 о 11:31
321 перегляд

Нещодавно навчально-науковий інститут економіки і права Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького проводив конкурс на краще написання есе на тему «Кожен із нас президент» серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Черкаси та Черкаської області. У конкурсі брали участь одинадцятикласниці нашого закладу Заболотня Аліна і Попадюк Вікторія. Учениці  «побували в ролі президента», висвітлили своє бачення завдань, які стоять перед очільником держави, щоб наша країна стала економічно могутньою, розвинутою, а люди – щасливими, матеріально забезпеченими, упевненими у завтрашньому дні. Приємно відзначити, що дівчата гарно написали свої роботи і серед 150 учасників здобули перемоги (нагороджувалося лише 50-х учасників).

12 грудня 2019 р. у м.Черкаси відбулося вручення нагород. Із вітальним словом виступив директор інституту економіки і права Андрусяк Василь Миколайович. Він подякував усім учням, які брали участь у конкурсі, відзначив неординарність їх мислення і з упевненістю сказав, що наша країна буде рухатися вперед, якщо росте таке покоління, що може дати цінні поради самому Президенту, стати на його місце. Церемонію нагородження здійснювала Обрусна Світлана Юріївна – професор кафедри державно-правових дисциплін Черкаського університету. Наші учениці були серед перших: Аліну нагороджено дипломом ІІ ступеня, Віту – сертифікатом. У кінці заходу було зроблено біля фотозони світлину про цю пам’ятну подію.

Молодці, дівчата! Так тримати!

Вчитель української мови і літератури Гопик О.І.